Lista Must Have na jesień - zimę 2015 / 2016

Pogoda za oknem jesienna - to i wpis związany z tą tematyką, a dokładnie z listą rzeczy / ubrań, na które warto zwrócić uwagę robiąc zakupy na najbliższy jesienno - zimowy sezon. Zaznaczam, że jest to moja subiektywna lista - zrobiona na podstawie tego co sama kupiłam/planuję kupić lub po prostu chciałabym mieć.
http://www.dresslink.com/?utm_source=blog&utm_medium=cpc&utm_campaign=Carly329

Must Have - JESIEŃ - ZIMA 2015 / 2016 

1. Długi sweter - taki sweter jest nie tylko bardzo modny, ale również jest w nim ciepło,  stanowi fajną alternatywę dla żakietów i bluz, najlepiej wygląda z białym topem i jeansami

2. Ponczo lub duży szal - były już hitem w zeszłym sezonie i nadal są szalenie modne 

3. Płaskie botki - nie wiem, jak to się stało i jak to jest możliwe, że w mojej szafie nie ma jeszcze takich butów, najwyższa pora to zmienić i to jak najszybciej, bo mamy taką pogodę, że już mogłabym je nosić....

4. Kozaki - muszkieterki - mam w swojej szafie dwie pary pięknych zamszowych muszkieterek, ale niestety strasznie się rozciągły i rozbiły i są za duże - jeszcze je dokładnie przymierzę, ale chyba trafią na wyprzedaż szafy, którą szykuję w najbliższym czasie.

5. Coś zamszowego  - zamszowe ubrania i dodatki to hit tego sezonu, ja już zamówiłam sobie narzutkę z tego materiału, ale marzy mi się jeszcze jakaś spódniczka :)

6. Kapelusz - mam ich kilka, ale brakuje mi jakiegoś fajnego, czarnego, kapelusze idealnie pasują do jesiennych stylizacji.
7. Mała torebka - kuferek - u mnie na pierwszym miejscu jest czarna torebeczka, bo moja ulubiona już się trochę wysłużyła, polubiłam takie małe torebki, bo jakoś jest mi z nimi poręczniej i wygodniej.

Wszystkie rzeczy pokazane na zdjęciu pochodzą ze sklepu DressLink.

http://www.dresslink.com/?utm_source=blog&utm_medium=cpc&utm_campaign=Carly329Co sądzicie o mojej liście, co znajduje się na Waszych listach Must Have na najbliższy sezon?

Komentarze

  1. Kurtkę z frędzlami i kapelusz muszę zakupić:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja mam kilka kapeluszy, ale czarny by mi się przydał :)

      Usuń
  2. ach ta mod, kto za nią nadąży ;)
    u mnie także przegląd jesienno-zimowych trendów, zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. fajne rzeczy
    <a href="http://angelikao-blog.blogspot.co.uk/>Mój Blog - klik!</a>

    OdpowiedzUsuń
  4. Poklikałam we wszystkie linki kochana :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Botki są niezłe .Podobają mi się ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Marzy mi się narzutka z frędzlami i muszkieterki:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. to u mnie też takie rzeczy, które najbardziej bym chciałą...

      Usuń
  7. Uwielbiam poncza i duże szale. Dobry wybór!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. a ich największy plus to to, że jest w nich ciepło.. :)

      Usuń
  8. Ja poluję na zamszowe ubrania :D oszalałam na ich punkcie w tym roku ;)

    OdpowiedzUsuń
  9. Mam tą narzutkę i kozaki za kolano też, za to kapeluszy nigdy dość:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. no właśnie - ja muszę zainwestować w tym roku przede wszystkim w fajne kozaki

      Usuń
  10. twoja lista zainspirowała mnie do tego, jakie zakupy muszę zrobić na jesień :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Torebka jest cudowna. Też mam ochotę na coś zamszowego. Spódniczkę już mam, to może jakaś kurteczka?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. mi bardzo podobają się zamszowe kurteczki, ale spódniczki też jeszcze nie mam...

      Usuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka